Stavebníctvo, obklad, dlažba

Pomocné materiály

Jedinečný, luxusný. Prírodný kameň.

Lepidlo pre obklad a dlažbu

AP 71 Flex

AP 71 FLEX je suché vopred namiešané lepidlo vyrobené z bieleho alebo šedého portlandského cementu, vybraných pieskov a špecifických prísad na zlepšenie spracovateľnosti a priľnavosti. AP 71 FLEX sa používa na tmelenie prírodného kameňa. Vhodné do interiéru ako aj exteriéru.

Lepidlo AP 71 Flex

Lepidlo pre obklad a dlažbu

AQ 60 Stone

AQ 60 Stone je profesionálne rýchlotuhnúce lepidlo značky Fassa Bortolo, ktoré je ideálnym riešením pre rýchle lepenie obkladov a dlažieb z prírodného kameňa. Medzi významné vlastnosti lepidla AQ 60 Stone patria rýchle tuhnutie, rýchla hydratácia, elasticita, vhodné do interiéru ako aj exteriéru.

Lepidlo AQ 60 Stone

Hydroizolačná membrána pre obklad a dlažbu

Aquazip Ge97

Aquazip Ge97 je dvojzložková hydroizolačná membrána na cementovej báze značky Fassa Bortolo. Využije sa tesne pred položením novej dlažby na daný povrch. Medzi významné vlastnosti dvojzložkovej hydroizolačnej membrány Aquazip Ge97 patria vynikajúca priľnavosť na rôzne typy obkladov a dlažieb, vodotesná ochrana.

Hydroizolačná Aquazip Ge97

Lepidlo pre obklad a dlažbu

AT 99 Maxy flex

AT 99 Maxy flex je extra biele a šedé jednozložkové lepidlo s vysokou elasticitou značky Fassa Bortolo. Lepidlo AT 99 Maxy flex je vhodné pre interiér ako aj pre exteriér, používa sa na lepenie obkladov a dlažieb, na nanášanie obkladov na existujúce a vykurované podlahy, na obklad v bazénoch, kde sa vyžaduje vysoká priľnavosť a flexibilita.

Lepidlo AT 99 Maxy flex

Lepidlo pre obklad a dlažbu

AZ 59 FLEX

AZ 59 FLEX je jednozložkové lepidlo značky Fassa Bortolo s dobrou elasticitou. AZ 59 flex je dodávané v bielej a šedej farbe a je odporúčané pre použitie obkladov a dlažieb v exteriéri. Lepidlo AZ 59 FLEX sa používa na lepenie obkladov a dlažieb z prírodného kameňa, ktorý nie je citlivý na farbenie a je odolný voči vlhkosti.

Lepidlo AZ 59 FLEX

Škárovacia malta pre obklad a dlažbu

FC 830

FC 830 je jemná, vysoko spracovateľná a vysokovýkonná cementová škárovacia malta značky Fassa Bortolo obsahujúca špeciálne cementy a polyméry, vybrané piesky, odpudzujúca vodu. Škárovacia malta FC 830 je vhodná na utesnenie škár v interiéri ako aj v exteriéri. Je vhodná pre všetky druhy obkladov a dlažieb z prírodného kameňa.

Škárovacia malta FC 830

Škárovacia malta pre obklad a dlažbu

FC 872

FC 872 je jemná, vysoko spracovateľná a vysokovýkonná cementová škárovacia malta značky Fassa Bortolo obsahujúca špeciálne cementy a polyméry, vybrané piesky, odpudzujúca vodu. Škárovacia malta FC 872 je vhodná na utesnenie škár v interiéri ako aj v exteriéri. Je vhodná pre všetky druhy obkladov a dlažieb z prírodného kameňa.

Škárovacia malta FC 872

Impregnácia pre obklad a dlažbu

Mirage

Mirage je vyrábaná značkou Adria a je to vysoko kvalitná impregnácia a ochrana pre prírodný kameň. Mirage dokonale zvýrazní farby použitého prírodného kameňa, ktorý má vysoko savé vlastnosti alebo drsný povrch. Impregnácia Mirage sa používa pre vnútorné použitie.

Impregnácia Mirage

Impregnačná ochrana pre obklad a dlažbu

Protection

Protection je vyrábaná značkou Adria a je to vysoko kvalitná impregnačná ochrana odpudzujúca vodu a olej. Protection je impregnačná ochrana proti škvrnám s prírodným účinkom. Formulácia na báze rozpúšťadla. Protection sa odporúča len na použitie v interiéri.

Impregnačná ochrana Protection

Impregnačná ochrana pre obklad a dlažbu

Safestone

Safestone je vyrábaná značkou Adria a je to vysoko kvalitná impregnačná ochrana odpudzujúca vodu a olej. Safestone je impregnačná ochrana proti škvrnám s prírodným účinkom. Formulácia na báze rozpúšťadla. Protection sa odporúča len na použitie v interiéri.

Impregnačná ochrana Safestone

Realizácie s prírodným kameňom

Pozrite si realizácie s prírodným kameňom, ktoré sme realizovali pre našich zákazníkov.

Pozrieť realizácie

Prirodný kameň, vzorky, prevedenia

Navštívte náš showroom.

Pozývame Vás do nášho showroomu, v ktorom máme pre Vás pripravené všetky druhy prírodného kameňa od travertínu, bridlice, onyxu až po samotný mramor. Prírodný kameň je dôležité nielen vidieť, ale hlavne sa ho dotknúť a preto Vám v našom showroome predstavíme všetky prírodné kamene z našej ponuky.

Navštívte náš showroom. Prirodný kameň, vzorky, prevedenia.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.

Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru

Sme komplexní realizátori.

Prírodný kameň nielen dodávame, ale aj osádzame priamo u Vás, sme komplexní realizátori. A preto Vás náš profesionálne vyškolený tím prevedie celým procesom, od správneho výberu prírodného kameňa pre Váš interiér alebo exteriér až po finálne osadenie prírodného kameňa na určené miesto. Pripravíme Vám to najlepšie riešenie, sme pripravení zrealizovať na mieru akúkoľvek Vašu požiadavku.

Máte otázky? Máme odpovede.

Kontaktujte nás

Radi odborne a vecne zodpovieme všetky Vaše otázky v čo možno najkratšom čase. Dohodnite si s nami termín v našom showroome, kde sa môžeme porozprávať o Vašej predstave.

  • Zavolajte nám
  • Zavolajte nám
  • Napíšte nám