Jedinečný obklad a luxusná dlažba

Prírodný kameň bridlica

Jedinečný, luxusný. Prírodný kameň.

Prírodný kameň, obklad, dlažba

Bridlica

Prírodný kameň bridlica je ideálnym estetickým obkladom a dlažbou pre Váš interiér alebo exteriér. Bridlicový kameň je nádherne mnohotvárny, štrukturovaný, s výrazným, texturovaným prírodne zemitým sfarbením, ktorý znamenite dotvorí Váš priestor, čím sa stane Vašim priam dokonalým miestom na oddych.

  • Bridlica 30 x 60 x 1,2cm 60,-€/m2
Bridlica

Prírodný kameň, obklad, dlažba

Zelená bridlica

Prírodný kameň bridlica vďaka svojmu odtieňu a textúre nikdy nemôže byť rovnaká a preto tento nádherný prírodný kameň vytvára z každého miesta jedinečný priestor, ktorého krása Vás pri každom pohľade naň dokonale pohltí. Zelená bridlica má podmanivé zelené sfarbenie, ktoré vyžaruje pocit pokoja a elegancie. Je výnimočná svojou textúrou, sfarbením, odolnosťou a s výraznou vrstvenou štrukúrou.

  • Zelená bridlica 30 x 60 x 1,2cm 60m-€/m2
Zelená bridlica

Prírodný kameň, obklad, dlažba

Brazilská bridlica

Prírodný kameň brazílska bridlica sa vyznačuje výraznou eleganciou, jednoduchosťou a zemitým sivým sfarbením, ktoré dodáva interiéru i exteriéru nadčasový, moderný vzhľad. Brazílska bridlica má očarujúcu uhľovo tmavo sivú farbu s prímesou čiernej a modrej farby, čím dodáva priestoru pocit klasiky a histórie. Brazílska bridlica dodá interiéru príjemnú atmosféru s podmanivým pocitom tepla.

  • Braziská bridlica 30 x 60 x 1,2cm 60,-€/m2
Brazilská bridlica

Prírodný kameň, obklad, dlažba

Bridlica multicolor

Prírodný kameň bridlica multicolor má unikátne bronzovo červené sfarbenie s lesknúcimi sa zlatými a hnedými tónmi, ktoré spoločne vytvoria v každom interiéri pocit jesene. Ak ste milovníkom rustikálneho štýlu, tak práve prírodný kameň bridlica multicolor je tá správna voľba. Bridlica multicolor sa vyznačuje vysokou odolnosťou a preto ju môžete použiť aj vo viac frekventovaných priestoroch.

  • Bridlica multicolor 30 x 60 x 1.2cm 58,-€/m2
Bridlica multicolor

Realizácie s prírodným kameňom bridlica

Pozrite si realizácie s prírodným kameňom bridlica, ktoré sme realizovali pre našich zákazníkov.

Pozrieť realizácie

Prirodný kameň, vzorky, prevedenia

Navštívte náš showroom.

Pozývame Vás do nášho showroomu, v ktorom máme pre Vás pripravené všetky druhy prírodného kameňa od travertínu, bridlice, onyxu až po samotný mramor. Prírodný kameň je dôležité nielen vidieť, ale hlavne sa ho dotknúť a preto Vám v našom showroome predstavíme všetky prírodné kamene z našej ponuky.

Navštívte náš showroom. Prirodný kameň, vzorky, prevedenia.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.
Sme komplexní realizátori. Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru.

Poradenstvo, návrh, osadenie, výroba na mieru

Sme komplexní realizátori.

Prírodný kameň nielen dodávame, ale aj osádzame priamo u Vás, sme komplexní realizátori. A preto Vás náš profesionálne vyškolený tím prevedie celým procesom, od správneho výberu prírodného kameňa pre Váš interiér alebo exteriér až po finálne osadenie prírodného kameňa na určené miesto. Pripravíme Vám to najlepšie riešenie, sme pripravení zrealizovať na mieru akúkoľvek Vašu požiadavku.

Máte otázky? Máme odpovede.

Kontaktujte nás

Radi odborne a vecne zodpovieme všetky Vaše otázky v čo možno najkratšom čase. Dohodnite si s nami termín v našom showroome, kde sa môžeme porozprávať o Vašej predstave.

  • Zavolajte nám
  • Zavolajte nám
  • Napíšte nám